Osnovni podatki

Enota BODONCI

Poslovni čas: od 6.30 do 15.30

Tel.: 02/551 87 48

Enota vrtca Bodonci se nahaja sredi neokrnjene narave, kjer je mir in svež zrak. Otroci se v njem počutijo zelo domače. Stavbo si delimo s šolskimi otroki, ki nam prijazno odstopijo svoj večnamenski prostor, kjer se v primeru slabega vremena lahko razgibamo. Vrtec ima svoje travnato igrišče, ki je prijetno opremljeno in otrokom omogoča motorični razvoj ter ustvarjalne igre v naravnih kotičkih. Na asfaltnem igrišču pa poteka vožnja s skiroji, kolesi, poganjalci. Na njega tudi kaj lepega s kredami narišemo in se igramo z žogo itd. Bližina travnikov, kmetij in gozda otrokom omogoča neposreden stik z naravo.

V vrtcu imamo tri igralnice, v katerih so otroci v starosti od 1 do 6 let. Imamo tudi svoj zelenjavni vrt, ki ga obdelujejo otroci skupaj z vzgojiteljicami, sveža jabolka pa si nabiramo kar v lastnem sadovnjaku. Ker je naša enota majhna in se med seboj vsi dobro poznamo, je pri nas čutiti toplo, sproščeno in domače vzdušje, ki pripomore k prijetnemu počutju otrok. Prizadevamo si, da bi bili otroci varni in sprejeti, saj imamo radi zadovoljne otroke in starše.