Z zaključno prireditvijo smo obeležili Dneve evropske kulturne dediščine in Teden kulturne dediščine. Letošnji slogan je bil Dediščina#Razvedrilo#Umetnost. V naših vrtcih pa smo se odločili, da bomo obravnavali temo IGRE NA PAŠI, saj je nekoč bilo razvedrilo na podeželju povezano predvsem s kmečkimi opravili in otroci so bili v veliki večini zadolženi za pašo živine, se na pašnikih pogosto srečevali ter tam poskrbeli tudi za razvedrilo. Naši otroci so tako spoznavali življenje otrok nekoč, predvsem katere igre, pesmice in drugo “so se šli” na paši.

K sodelovanju smo povabili druge institucije, društva, posameznike, ki so nam  pomagali pri izvedbi ter na ta način bogatili naša znanja in spodbujali našo ustvarjalnost.

FOTOGRAFIJE