Včeraj, 19. 3. 2024, so nas v vrtcu obiskale naše mamice. Skupaj z otroki so izdelale žepni objem. Žepni objem je tako majhen, da ga lahko spraviš kar v žep, obenem pa tako velik, da bo oseba, ki ga bo prejela, ob njem začutila veliko radost in toplino. Ko smo izdelali in se izmenjali žepne objeme, so otroci svojim mamicam zapeli pesmico ter skupaj z njimi zaplesali njihov najljubši ples. Mamicam in otrokom smo pripravili tudi pot prijaznih gest, ki jih je popeljala v sosednjo igralnico, kjer so se udobno namestili ter prisluhnili pravljici Trije najljubši medvedki, ki jo je za njih izbrala in prebrala knjižničarka, ga. Simona Horvat. Knjižničarka je mamicam predstavila tudi prednosti skupnega branja in vsi smo se strinjali, kako zelo skupno branje pravljic bogati naša življenja. Skupaj smo preživeli prijetno popoldne, ki nam bo ostalo v lepem spominu.